Усі боєприпаси та обладнання були спаковані у білі «гуманітарні» російські мішки, а також позначені спеціальним стікером «Фонд помощи Новороссии».

На Маріупольському плацдармі військові розвідники ЗСУ попередили масовий теракт. Про це повідомили в прес-центрі АТО в Facebook.

«Викрилось ще одне підтвердження того, що так звані «путинські гумконвої» перевозять зброю та вибухівку для знищення населення України. На фото ви можете побачити спеціально обладнану закладку, яка була викрита і знешкоджена бійцями військової розвідки Збройних Сил України на Маріупольському плацдармі неподалік селища Орловське», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що в закладці було чотири кілограми тротилу, гранати до ручного протитанкового гранатомету, термобаричний боєприпас і набір різноманітних детонаторів.

«З огляду на особливість цієї схованки, можна констатувати, що вона створена нещодавно. За набором вибухових речовин можна зробити припущення, що з них, можливо, збиралися виготовити міну для підриву пасажирського автобусу. Примітно те, що всі ці боєприпаси та обладнання були спаковані у білі «гуманітарні» російські мішки, а також позначені спеціальним стікером «Фонд помощи новороссии». Нагадаємо, що цей фонд створений і активно діє в Російській Федерації. Це ще одне свідчення того, що, замість проголошених продуктів харчування, у білих вантажівках до України завозяться зброя і боєприпаси, призначення яких – вбивати мирних українців і нищити інфраструктуру нашої держави», – наголосили в прес-центрі.

Як повідомлялося,  під Маріуполем на дорозі військові знайшли мішок тротилу з наліпкою «Помощь Новороссии».

Крім того, поблизу села Гнутове (Маріупольський район Донецької області) військові виявили та знешкодили велике мінне поле.

Джерело: ТИЖДЕНЬ